مؤسسه مهاجرتی شادا | مهاجرت به استرالیا | اقامت استرالیا | ویزای استرالیا

 

 

مؤسسه مهاجرتی و کاریابی بین المللی شادا، دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران می باشد و نمایندگی انحصاری دفتر خدمات مهاجرتی و تحصیلی شادا از کشور استرالیا را بر عهده دارد و با به کارگیری تجربه وکلای رسمی مهاجرت، خدمات خود را منحصراً در زمینه اخذ ویزای دائم و موقت استرالیا ارائه می دهد. جهت مشاهده مجوز رسمی این مؤسسه می توانید اینجا را کلیک نمایید.

مشخصات مؤسسه در وب سایت "مارا" که اداره ثبت دفاتر وکلای رسمی مهاجرت در استرالیاست و زیر نظر اداره امور مهاجرت استرالیا فعالیت می کند به ثبت رسیده است. جهت مشاهده مشخصات مؤسسه در وبسایت "مارا" می توانید اینجا را کلیک نمایید.

مؤسسه شادا در تهران با مدیریت آقای مهندس علی مصلحی و خانم مهندس آتنا طاهرخانی، با همکاری آقایان محمد حسنوند ( وکیل پایه یک دادگستری ) و محمد رضا عظیمی ( وکیل رسمی مهاجرت استرالیا ) اداره می شود.

چنانچه تصمیم گرفته اید که از خدمات ما برای عزیمت به کشور استرالیا استفاده کنید، مطمئن باشید که ما بهترین شرایط مهاجرتی را هم در زمینه کاری و شغلی و هم در زمینه تحصیلی و مهاجرت به شما پیشنهاد خواهیم داد. مؤسسه شادا تمام تلاش خود را در جهت حفظ منافع و حقوق قانونی موکلین خود همواره به کار گرفته و شما با اطمینان خاطر می توانید رسیدگی به تمامی امور مهاجرتی خود را به ما بسپارید.  ما با توجه به دانش و تجربه ای که در زمینه مهاجرت به استرالیا و مسائل مربوط به آن داریم، قادریم به صورتی کاملا حرفه ای، معضلات و مشکلات مهاجرتی شما را به بهترین شکل و با صرف کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنیم. صداقت و راستگویی در کار، ویژگی بارز ماست. ما تمام مسائل مربوط به مهاجرت را دقیق و کامل به اطلاع شما خواهیم رساند و در هر مرحله شما را از روند کار آگاه خواهیم ساخت و تک تک کارهای انجام شده را، از بزرگ ترین و مهم ترین کارها گرفته تا کوچک ترین و کم اهمیت ترین نکات، به شما اطلاع خواهیم داد.

 

از ویژگی های متمایز و منحصر به فرد مؤسسه شادا نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

- مؤسسه شادا تاکنون صدها پرونده موفق در انواع ویزاهای کشور استرالیا داشته است.

- مؤسسه شادا جزو معدود مؤسسات مهاجرتی دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهر تهران می باشد که بستری امن در راستای اطمینان خاطر متقاضیان محترم را فراهم نموده است.

- تمام امور پرونده ها با نظارت مستقیم وکیل رسمی مهاجرت آقای محمدرضا عظیمی که در سال 2009 مؤسسه شادا در استرالیا را تأسیس نمود و در حال حاضر ریاست انجمن صنفی مشاوران رسمی مهاجرت در استرالیا را بر عهده دارد، انجام می شود.

- دسترسی کامل متقاضیان در تمامی مراحل انجام کار مهاجرت به آقای عظیمی امکان پذیر می باشد و موکلین محترم به صورت مستقیم و در هر زمانی از پیشنهادات و مشاوره های تخصصی آقای عظیمی در راستای به سر انجام رسیدن پرونده مهاجرتی خود برخوردار هستند.

- تمام خدمات مربوط به تکمیل مدارک پرونده مهاجرت متقاضیان مانند نگارش یا تصحیح CDR ، RPL  و Bussiness Plan  توسط تیم تخصصی شادا در سیدنی با بالاترین کیفیت ارائه می گردد.

- تمام خدمات مربوط به ویزای تخصصی و مهارتی برای تمامی مشاغل از جمله پزشکان، مهندسین، مدیران، تکنسین ها و متخصصین فنی و حرفه ای و ... که از روند ارزیابی نسبتا دشواری برخوردارند و بعضا توسط سایر مؤسسات مهاجرتی انجام نمی گردد، توسط مؤسسه شادا ارائه می شود.

- خدمات مربوط به تمام ویزاهای کشور استرالیا شامل ویزاهای دائم و موقت از طریق سرمایه گذاری، کار آفرینی، مهارتی، والدین، همسر، توریستی و ... توسط مؤسسه شادا انجام می گردد.

- مؤسسه شادا تضمین بازگشت وجه دریافتی در صورت موفقیت آمیز نبودن پرونده را به متقاضی می دهد.

- با توجه به اینکه پروسه مهاجرت به استرالیا به صورت مرحله ای می باشد. حق الوکاله این مؤسسه نیز به صورت اقساطی و در طی چند مرحله با توجه به شرایط پرداخت متقاضی دریافت می گردد.

- دفتر مؤسسه مهاجرتی شادا واقع در سیدنی با کمک سایر وکلای رسمی و با تجربه مهاجرت فعال و مشغول به کار می باشد.

 

مؤسسه "شادا" خود را متعهد می داند که :

بهترین نوع ویزا را با توجه به شرایط متقاضی اعلام کند ؛

علاوه بر فرم درخواست ویزا، فهرستی از تمام اسناد و مدارک مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد ؛

در مورد درصد موفقیت شما در اخذ ویزا صادق باشد و از دادن امیدهای واهی بپرهیزد ؛

پرونده و مدارک متقاضی را در اسرع وقت تحویل اداره مهاجرت استرالیا یا سازمان های ذیربط نماید ؛

مناسب ترین دستمزدها و هزینه ها را با توجه به شرایط متقاضی در نظر بگیرد ؛

رازدار و امین باشد ؛

متقاضی را به محض دریافت هرگونه اطلاعاتی، از روند پرونده آگاه سازد ؛

 

تیم تخصصی شادا همواره در تلاش است بهترین خدمات خود را هم در راستای اخذ ویزاهای دائم و موقت و هم در راستای مشاوره ی تخصصی و حقوقی به متقاضیان خود ارائه دهد. در این مسیر ضمن قدردانی از اطمینان شما متقاضیان محترم امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات با کیفیت طبق استاندارهای موجود شرایط رضایت موکلین و متقاضیان محترم خود را فراهم آوریم.