وکیل مهاجرت استرالیا

وکیل مهاجرت استرالیا

محمدرضا عظیمی وکیل رسمی MARA

محمدرضا عظیمی (بابک عظیمی) موسس و رئیس انجمن مشاوران مهاجرت ایران در استرالیا است. آقای عظیمی به عنوان وکیل رسمی موسسه مارا (MARA)، دارای مدرک لیسانس در ترجمه زبان انگلیسی است و تحصیلات تکمیلی خود را در رشته  "حقوق مهاجرت" در دانشگاه ملی استرالیا گذرانده است.

آقای عظیمی به زبان های فارسی ، دری و انگلیسی مسلط است و مترجم فارسی معتبر و مجاز NAATI می باشد. NAATI مخفف عبارت (National Accreditation Authority for Translators and Interpreters) است که انجمن مترجمان استرالیا نیز نامیده می شود.

ایشان یکی از اعضای فعال سازمان اتحاد مهاجرت و همچنین عضو انجمن مهاجرت و تحصیل در استرالیا است، این انجمن ها در خصوص حمایت از وکلای رسمی مهاجرت در استرالیا فعالیت می کنند. به علاوه ایشان موسس دفتر خدمات امور شهروندی ایرانیان در استرالیا است.

آقای عظیمی در خلال سال های 1997 و 1999 به عنوان مدرس زبان انگلیسی در مرکز آموزش های آزاد دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین مدرس در سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، در تهران مشغول به تدریس بوده و تاکنون پنج کتاب به عنوان مترجم و نویسنده به زبان های فارسی و انگلیسی به چاپ رسانده است.

بین سال های 2006 و 2008 ایشان به شغل روزنامه نگاری مشغول بوده و داستان، مقالات و گزارش های بیشماری را در خصوص جنبه های مختلف زندگی ایرانیان در استرالیا به چاپ رسانده است. آقای عظیمی در حال حاضر بیشترین وقت خود را صرف کمک به مهاجرین ایرانی در استرالیا می کند. ایشان موسسه خدمات مهاجرت و تحصیلی شادا را در سال 2009 تاسیس کرد که به عنوان یکی از برترین شرکت ها در ارائه خدمات مهاجرت به استرالیا شناخته می شود.

آقای محمد رضا عظیمی مشاور رسمی مهاجرت در موسسه بین المللی شادا می باشد.

پرسش و پاسخ
{{comment.name}}
{{comment.name}}

{{comment.comment}}

{{comment.date}}
{{comment.name}}
ادمین سایت

{{comment.reply_text}}

    ثبت پرسش و نظر