درباره شادا

 

موسسه بین المللی شادا در زمینه مشاوره شغلی، کاریابی، اخذ انواع ویزای استرالیا و تمامی امور مهاجرت، تحت نظر سازمان وکلای رسمی مهاجرت استرالیا ( MARA ) و وزارت کار ایران از سال 2009 فعالیت می نماید. موسسه شادا در ایران نماینده انحصاری دفتر خدمات مهاجرتی و تحصیلی شادا در سیدنی استرالیاست و در سال 1394 موفق به اخذ مجوز قانونی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با شماره مجوز 64273 گردیده است. مشخصات مؤسسه در وب سایت رسمی "مارا" که اداره ثبت دفاتر وکلای رسمی مهاجرت در استرالیا است و زیر نظر اداره امور مهاجرت استرالیا فعالیت می کند به ثبت رسیده است. جهت مشاهده مشخصات مؤسسه در وبسایت "مارا" می توانید اینجا را کلیک نمایید.

موسسه شادا، حاصل تلاش های بی وقفه یک تیم فعال و یک اندیشه ی آرمان گرایانه در صنعت مهاجرت و کاریابی بین المللی می باشد. ما همواره در تلاشیم تا با نگاهی جامع، نیازمندی های متقاضیان خود را در جنبه های مختلف شناسایی و در کوتاه ترین زمان ممکن با ارائه ی خدماتی با کیفیت، درصدد رفع آن برآییم.

مفتخریم که تا به امروز توانسته ایم به صدها ایرانی برای مهاجرت به استرالیا کمک کرده و همچنان این مسیر را ادامه دهیم. 

ارزش های ما راهنمایی و هدایت تخصصی موکلین و ایجاد اعتماد و اطمینان با حفظ منافع مادی و معنوی ایشان با رعایت اخلاق حرفه ای و در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

ما همواره در تلاش هستیم تا از نیروی انسانی مجرب و متخصص که همواره تحت آموزش و به روز رسانی می باشند، بهره مند گردیم. در شادا اصول کاری حرفه ای و تعهد افراد به حفظ منافع متقاضیان محترم، امری کلیدی و برجسته می باشد که آمیختن آن با تجربه و تخصص، باعث به وجود آمدن اعتماد و اطمینان خاطر گردیده است. 

وکیل رسمی موسسه بین المللی شادا، آقای محمد رضا عظیمی می باشد و پرونده مهاجرتی کلیه موکلین محترم شادا، در تمامی مراحل از مشاوره تخصصی ایشان بهره مند می گردد. محمدرضا عظیمی از سال 2009 به عنوان وکیل رسمی MARA به رسمیت شناخته شده و موسسه خدمات مهاجرت و تحصیل شادا در سیدنی را تاسیس نموده است. ایشان جزو پایه گذاران انجمن صنفی مشاوران رسمی مهاجرت ایران و استرالیاست و ریاست پیشین این انجمن صنفی را بر عهده داشته است. همچنین ایشان موسس دفتر خدمات امور شهروندی ایرانیان در استرالیا است. 


چنانچه تصمیم گرفته اید که از خدمات ما برای عزیمت به کشور استرالیا استفاده کنید، مطمئن باشید که ما بهترین شرایط مهاجرتی را به شما پیشنهاد خواهیم داد و در تمامی این مسیر، همراه شما هستیم. ضمن قدردانی از اطمینان شما متقاضیان محترم امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات با کیفیت طبق استاندارهای موجود شرایط رضایت موکلین و متقاضیان محترم خود را فراهم آوریم.

 
پرسش و پاسخ
{{comment.name}}
{{comment.name}}

{{comment.comment}}

{{comment.date}}
{{comment.name}}
ادمین سایت

{{comment.reply_text}}

    ثبت پرسش و نظر