۳۰ آبان
پرچم استرالیا
پرچم استرالیا در سال ۱۹۰۱ هم‌زمان با استقلال این کشور از بریتانیا طراحی و تصویب شد
۲۹ آبان
شرایط کار در استرالیا برای ایرانیان
در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا استرالیا مقصد محبوبی برای کار کردن و کسب درآمد است، شرایط و قوانین کار در استرالیا چیست، بهترین مشاغل برای ایرانیان در استرالیا کدام است و ایالت های مناسب کار در استرالیا برای ایرانیان چگونه و با چه معیارهایی انتخاب می‌شوند؟
۳۰ مهر
بهترین رشته‌ها برای تحصیل در استرالیا کدامند؟
در این مقاله با شما از بهترین رشته‌های تحصیلی در استرالیا خواهیم گفت و مشخص خواهیم کرد چه رشته‌ی تحصیلی و شغلی آینده بهتری در بازار کار استرالیا خواهند داشت.
۲۵ شهریور
منظور از ویزای اسکیل ورکر چیست؟ صفر تا صد اسکیل ورکر
در این مقاله از ویزای اسکیل ورکر، کشورهای صادر کننده این ویزای ارزشمند و شرایط دریافت این ویزا از کشورهای معرفی شده، خواهیم گفت.
۲۰ شهریور
سیدنی، بزرگترین شهر استرالیا
در این مقاله با هم از سیدنی خواهیم گفت، دانشگاه‌ها، زبان رایج مردم، وضعیت شغل و درآمد در بازار کار سیدنی همچنین، محله‌های ایرانی نشین این شهر زیبا را نیز با هم مرور و بررسی خواهیم کرد.
۱۳ شهریور
ملبورن، پایتخت ورزشی استرالیا
در این مقاله از محله‌های معروف ملبورن، دانشگاه‌ها، جاذبه‌های گردشگری آن و محله‌های ایرانی نشین خواهیم گفت. با ما در این مقاله همراه باشید تا همه چیز را درباره پایتخت ورزشی استرالیا مرور کنیم.
۱۰ شهریور
مهاجر پذیرترین کشورهای دنیا کدامند؟
وقتی قرار است از مهاجر پذیرترین کشورها بنویسیم بر سر یک دوراهی مهم قرار خواهیم گرفت. این که بهترین کشورها برای مهاجرت کدامند و البته این که چه کشورهایی بهتر از دیگر کشورها مهاجر می‌پذیرند!
۶ شهریور
تحصیلی به استرالیا مهاجرت کنیم یا کاری؟
تصمیم شما برای مهاجرت کاری یا تحصیلی ارتباط مستقیمی با انتخاب کشور مقصد دارد
۲۵ مرداد
لیست کامل دانشگاه های استرالیا
دانشگاه های استرالیا هر سال در فصل پذیرش و ثبت‌نام، یکی از بالاترین ترافیک دانشجویی را به خود اختصاص می‌دهند. ششمین کشور بزرگ جهان هر چند دلایل مهمی برای مشهور بودن و حضور در صدر جدول کشورهای پیشرفته جهان دارد اما یکی از ده‌ها دلیل شهرت استرالیا بدون تردید، داشتن دانشگاه‌های بین المللی و بسیار استاندارد است.
۲۳ مرداد
نحوه انتقال پول به استرالیا و بالعکس
در این مقاله به سراغ روش‌های جدید، مدرن و بی دردسر انتقال پول به استرالیا خواهیم رفت و درباره کارمزد و قوانین انتقال پول به استرالیا و بالعکس با شما نکات مهمی را مرور خواهیم کرد، پس تا پایان این مقاله جامع همراه شادا باشید.
۱۲ مرداد
مهاجرت پرستاران به استرالیا
در این مقاله از درآمد پرستاران در استرالیا همچنین نحوه استخدام آنها در این کشور و شرایط کاری این شغل خواهیم گفت. با ما در این مقاله همراه باشید تا همه چیز درباره شرایط، مراحل و مدارک مهاجرت پرستاران را بررسی کنیم.
۱۰ مرداد
مهمترین اصطلاحات مهاجرت که باید بدانید
در این مقاله با شما از مهمترین اصطلاحات در فرایند مهاجرت خواهیم گفت و تلاش می‌کنیم درباره مهمترین آنها توضیح مختصر اما مفیدی را ارائه کنیم. با ما همراه باشید تا یک بار برای همیشه با این اصطلاحات مهم آشنا شوید.
پرسش و پاسخ
{{comment.name}}
{{comment.name}}

{{comment.comment}}

{{comment.date}}
{{comment.name}}
ادمین سایت

{{comment.reply_text}}

    ثبت پرسش و نظر