چرا موسسه بین المللی شادا؟

چرا موسسه بین المللی شادا؟

چنانچه تصمیم گرفته اید که از خدمات ما برای عزیمت به کشور استرالیا استفاده کنید، مطمئن باشید که ما بهترین شرایط مهاجرتی را به شما پیشنهاد خواهیم داد و در تمامی این مسیر، همراه شما هستیم. ضمن قدردانی از اطمینان شما متقاضیان محترم امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات با کیفیت طبق استاندارد های موجود شرایط رضایت موکلین و متقاضیان محترم خود را فراهم آوریم.
 

 

• با توجه به تجربه ی بیش از یک دهه فعالیت، موسسه بین المللی شادا تاکنون نتایج مثبت و پرونده های موفق بیشماری در انواع ویزاهای کشور استرالیا داشته است.
• کاریابی بین المللی شادا دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران است که بستری امن و قانونی در راستای اطمینان خاطر متقاضیان محترم را فراهم نموده است.همچنین مشخصات موسسه شادا در وب سایت رسمی  MARA ثبت شده است.
• دسترسی کامل متقاضیان در تمامی مراحل انجام کار مهاجرت به کارشناسان متخصص مجموعه امکان پذیر می باشد و موکلین محترم در هر زمانی از پیشنهادات و مشاوره های تخصصی کارشناسان و وکلای مهاجرتی و حقوقی مجموعه در راستای به سر انجام رسیدن پرونده مهاجرتی خود برخوردار هستند.
• تمام خدمات و نیازمندی های مربوط به اخذ ویزای تخصصی و کارآفرینی مربوط به حوزه هایی مانند پزشکان، مهندسان، مدیران، متخصصین فنی و حرفه ای و ... که از روند نسبتا پیچیده تری برخوردار هستند، توسط تیم تخصصی شادا در ایران و سیدنی با بالاترین کیفیت، خدمت متقاضیان ارائه می گردد.
• مؤسسه شادا تضمین بازگشت وجه دریافتی در صورت موفقیت آمیز نبودن پرونده را به متقاضی می دهد.
• با توجه به فرایند چند مرحله ای مهاجرت به استرالیا، حق الوکاله موسسه شادا نیز در طی چند مرحله با توجه به شرایط پرداخت متقاضی دریافت می گردد.
• موسسه شادا پس از اخذ ویزا و ورود به استرالیا نیز شما را تنها نخواهد گذاشت و برای یافتن مسکن مناسب، انجام ثبت نام های اداری، کاریابی و ... در کنار شما خواهد بود.
 
 
پرسش و پاسخ
{{comment.name}}
{{comment.name}}

{{comment.comment}}

{{comment.date}}
{{comment.name}}
ادمین سایت

{{comment.reply_text}}

    ثبت پرسش و نظر