ویزای کارآفرینی استرالیا

ویزای کارآفرینی استرالیا که یکی از انواع ویزاهای تجاری استرالیا محسوب می شود، مخصوص افرادی است که تجارب تجاری داشته و قصد انجام یک بیزینس جدید در استرالیا را داشته باشند. برای دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا شما باید توسط یک سازمان استرالیایی توصیه (nominate) شوید. همچنین برای دریافت این ویزا شما باید مبلغ مشخصی را در یکی از ایالت های استرالیا سرمایه گذاری کنید و ایده ی استارتاپی خودتان را پیاده سازی کنید.

 

7 مسیر برای درخواست ویزا از طریق کارآفرینی وجود دارد:

  1. مسیر نوآوری تجاری
  2. مسیر تمدید ویزای نوآوری تجاری
  3. مسیر سرمایه گذاری
  4. مسیر سرمایه­ گذاری کلان
  5. تمدید مسیر سرمایه گذاری کلان
  6. مسیر سرمایه گذاری بسیار کلان

برای اطلاع از جزییات هر یک از مسیرهای درخواست ویزای کارآفرینی استرالیا روی باکس مربوطه در زیر کلیک کنید.

انواع ویزای کارآفرینی استرالیا

مسیر نوآوری تجاری

مسیر نوآوری تجاری

این ویزا برای افراد دارای مهارت­های تجاری است و به آن­ها اجازه­ ی انجام یک بیزینس جدید و یا موجود در استرالیا را می دهد.  

مسیر تمدید ویزای نوآوری تجاری

مسیر تمدید ویزای نوآوری تجاری

این ویزای موقت به دارندگان ویزای نوآوری و سرمایه گذاری تجاری (مشروط) (سابکلاس 188) در جریان نوآوری تجاری اجازه می دهد اقامت خود را در استرالیا تمدید کنند.

مسیر سرمایه گذاری

مسیر سرمایه گذاری

شما با داشتن این نوع ویزای موقت ملزم به سرمایه ­گذاری حداقل 1/5 میلیون دلاری در یکی از ایالت­های استرالیا و حفظ این سرمایه­ گذاری یا بیزینس در مدت اقامت در استرالیا هستید.

مسیر سرمایه­ گذاری کلان

مسیر سرمایه­ گذاری کلان

این نوع ویزای موقت برای افرادی است که حداقل 5 میلیون دلار را مطابق با شرایطی معین در استرالیا سرمایه گذاری می­کنند و این سرمایه­ گذاری را در مدت اقامت در استرالیا حفظ می­ کنند.

تمدید مسیر سرمایه گذاری کلان

تمدید مسیر سرمایه گذاری کلان

این ویزای موقت به دارندگان ویزای نوآوری و سرمایه گذاری تجاری(مشروط)(سابکلاس 188)، دارندگان مسیر سرمایه گذاری کلان، اجازه می دهد که اقامت خود را تا 4 سال دیگر در استرالیا تمدید کنند.

مسیر سرمایه گذاری بسیار کلان

مسیر سرمایه گذاری بسیار کلان

این ویزای موقت برای اشخاصی است که توسط آژانس دولتی ایالتی استرالیا توصیه شوند و حداقل 15 میلیون دلار استرالیا سرمایه گذاری و یا در زمینه ی کمک های بشر دوستانه سرمایه گذاری کرده باشند.

مسیر کارآفرینی

مسیر کارآفرینی

 این ویزا برای کارآفرینان نوپایی است که توسط یک آژانس دولتی یا ایالتی نامزد شده اند وبه دارندگان این ویزا اجازه اقامت در استرالیا تا 5 سال داده می شود .