محمدرضا عظیمی
تست تست تست

محمدرضا عظیمی

آقای محمدرضا عظیمی وکیل رسمی مهاجرت در استرالیاست و مدیریت موسسه خدمات مهاجرت و تحصیلی شادا را برعهده دارد. آقای عظیمی موسسه خدمات مهاجرت و تحصیلی شادا را در سال 2009 تاسیس کرد که به عنوان یکی از برترین شرکت ها در ارائه خدمات مهاجرت به استرالیا شناخته می شود.
آقای عظیمی جزو پایه گذاران انجمن صنفی مشاوران رسمی مهاجرت ایران و استرالیاست و در حال حاضر ریاست انجمن صنفی مشاوران رسمی مهاجرت را برعهده دارد. برای مشاهده وبسایت انجمن می توانید اینجا را کلیک نمایید.
ایشان دارای مدرک کارشناسی در رشته مترجمی زبان انگلیسی است و تحصیلات تکمیلی خود را در رشته حقوق مهاجرت در دانشگاه ملی استرالیا به پایان رسانده است . وی همچنین به عنوان مشاور رسمی به دانش آموزان و دانشجویانی که تمایل دارند در استرالیا
تحصیل کنند فعالیت دارد. آقای عظیمی مدرک رسمی مشاور امور تحصیلی خود را در استرالیا اخذ کرده است. جهت مشاهده اطلاعات مربوط به اقای عظیمی در وبسایت مارا به لینک زیر مراجعه فرمایید

محمد رضا عظیمی

آقای عظیمی به زبان گفتاری و نوشتاری فارسی و انگلیسی تسلط کامل دارد و از طرف موسسه "ناتی" در استرالیا به عنوان مترجم رسمی انگلیسی به فارسی شناخته شده است.
وی یکی از اعضای فعال سازمان اتحاد مهاجرت و همچنین عضو انجمن مهاجرت و تحصیل در استرالیاست، این انجمن ها در خصوص حمایت از وکلای رسمی مهاجرت در استرالیا فعالیت می کنند.
آقای عظیمی در خلال سال های 1997 و 1999 به عنوان مدرس زبان انگلیسی در مرکز آموزشهای آزاد دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین مدرس در سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، در تهران به تدریس مشغول بود و تاکنون پنج کتاب به عنوان مترجم و نویسنده به زبانهای فارسی و انگلیسی به چاپ رسانده است.
آقای عظیمی پس از مهاجرت به استرالیا در زمینه های متنوعی فعالیت کرده است و دارای تجارب گسترده ای در بخش کاریابی و خدمات اجتماعی در استرالیا می باشد و به عنوان مشاور قریب به چهار سال به طور تمام وقت در استرالیا فعالیت کرده است.
از سال 2001 تا سال 2006، آقای عظیمی به عنوان خبرنگار ایرانی برای مجله استرالیایی" حفاری های باستان شناسی"، که مهمترین و معتبرترین مجله باستان شناسی در استرالیا است مشغول به کار بود و مقالات بیشماری را به زبان انگلیسی برای این مجله در خصوص اماکن تاریخی ایران به چاپ رسانده است.
آقای عظیمی بین سال های 2006 و 2008 به شغل روزنامه نگاری مشغول بود و داستان، مقالات و گزارش های بیشماری را درخصوص جنبه های مختلف زندگی ایرانیان در استرالیا به چاپ رساند. آقای عظیمی از سال 2009 تاکنون بیشترین وقت خود را صرف کمک به مهاجرین ایرانی به استرالیا ساخته و مدیریت دفتر خدمات مهاجرت و تحصیلی شادا را بر عهده دارد.
سوای فعالیت هایی که آقای عظیمی در زمینه مهاجرت به استرالیا انجام می دهد، وی جزو ورزشکاران ملی استرالیا نیز هست و در زمینه ورزش تنیس روی میز تاکنون عنوانهای بیشماری را کسب کرده است. از جمله آخرین دست آوردهای ورزشی وی می توان به عنوان نایب قهرمانی مسابقات تنیس روی میز استرالیا در رده سنی بالای سی سال اشاره کرده که وی توانست در سال 2015 پس از کشور نیوزلند به مقام تیمی نایب قهرمانی مسابقات تنیس روی میز استرالیا نایل آید. وی همچنین در مقام ده ورزشکار برتر تنیس روی میز استرالیا در رده سنی بالای سی سال در همین سال انتخاب شد.