سئوالات متداول

معمولا در استرالیا به کسانی که در زمینه اخذ ویزا فعال بوده و مشاوره های تخصصی به متقاضیان  می دهند، عنوان مشاور یا  کارگزار مهاجرت اطلاق می شود

مشاوران مهاجرت کسانی هستند که براساس قوانین دولت استرالیا، صلاحیت دارند به کسانی که می خواهند به استرالیا مهاجرت کنند مشاوره و کمک نمایند.

عموماً مشاوران رسمی مهاجرت یا وکیل هستند و یا اینکه دروس مربوط به حقوق مهاجرت را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه به پایان رسانده اند.

براساس قانون مهاجرت، که درسال 1958 به تصویب دولت استرالیا رسیده است، نام آن دسته از کارگزاران مهاجرتی که برای ارائه خدمات خود حق الزحمه دریافت می کنند باید توسط " اداره ثبت وکلای رسمی مهاجرت " به ثبت رسیده و پروانه فعالیت داشته باشند.

تمامی وکلا و مشاورانی که عضو انجمن های تخصصی مهاجرت در استرالیا هستند و نام آنان در فهرست وکلای رسمی اداره مهاجرت استرالیا به ثبت رسیده قادرند که به طور قانونی وکالت افراد را برای ارسال پرونده مهاجرتی و اخذ ویزا بر عهده بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از مشخصات مشاوران رسمی به این آدرس مراجعه کنید.

موسسه مهاجرتی و کاریابی بین المللی شادا دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است و تحت نظر این وزارت خانه مشغول به کار و فعالیت است این موسسه نماینده انحصاری موسسه خدمات مهاجرت شادا میباشد که در سال 2009 در کشور استرالیا به ثبت رسیده و سابقه درخشانی در زمینه ارائه خدمات مهاجرت و تحصیل به استرالیا برخوردار میباشد .

ما متعهدیم که تمامی وظایف مربوط به مهاجرت متقاضیان را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانیم.

ما سعی می کنیم که بهترین مشاوره را در زمینه انتخاب نوع ویزا به شما ارائه دهیم و همچنین متعهدیم که بهترین، مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین مسیر را برای مهاجرت به استرالیا پیش پای شما گذاریم.

بر اساس قانون و مرامنامه " مشاوران رسمی مهاجرت" هیچ وکیلی نباید تضمین دهد که ارسال پرونده در نهایت منتج به اعطای ویزا می شود، در صورت تضمین چنین ادعایی، از لحاظ قانونی قابل پیگرد است.

با این وجود، ما تا زمانی که مطمئن نباشیم که متقاضی شانس بالایی در دریافت ویزا ندارد، وکالت او را بر عهده نمی گیریم.

ما انسانهایی صادق هستم و موفقیت شما را موفقیت خود می دانیم و تابع قوانین حاکم استرالیا در خصوص مسائل مرتبط با مهاجرت هستیم

برای ملاحظه مرامنامه " وکلای رسمی مهاجرت استرالیا " می توانید اینجا را کلیک کنید

خدمات موسسه مهاجرتی شادا ما به طور خلاصه شامل موارد زیر است:

  • توصیه بهترین و مناسب ترین ویزا به متقاضیان
  • تعیین تمام مدارک مورد نیازی که باید به همراه تقاضانامه به اداره مهاجرت تحویل شوند
  • انجام مشاوره های مفید و کارساز در زمینه نحوه تکمیل تقاضانامه
  • تحویل تقاضانامه ها به اداره مهاجرت به وکالت از شما
  • انجام مذاکرات و گفتگوهای لازم با اداره مهاجرت
  • پیگیری پرونده تا زمان اعلام نتیجه

مؤسسه شادا مجری تمام ویزاهای استرالیاست. پیگیری تمام مسائل مربوط به مهاجرت تمام متقاضیان،چه آن گروه متقاضیانی که تقاضای اقامت دائم دارند و چه آن ها که قصد دارند به صورت موقت به استرالیا سفر کنند بر عهده مؤسسه ماست. شما می توانید در اخذ تمام ویزاهایی که در زیر آمده اند از کمک و مشاوره ما بهره مند شوید:

برنامه مهاجرت از طریق تجارت
برنامه مهاجرت از طریق تخصص
برنامه مهاجرت از طریق خانواده
برنامه مهاجرت با حمایت کارفرما
اخذ ویزای تحصیلی

به طور معمول مشتریان ما جهت بررسی شرایط و اطلاع از پروسه و مراحل اخذ ویزا به دفتر موسسه شادا در تهران مراجعه میکنند و پس از بررسیهای کامل و امکان اخذ ویزا قراردادی بسته میشود.

کلیه مراحل اجرائی پرونده توسط آقای محمد رضا عظیمی وکیل و مشاور عضو مارا انجام میشود و دفتر تهران نیز به منظور هماهنگی ارتباط مشتریان با موسسه شادا و سهولت دسترسی و پذیرش متقاضیان تاسیس شده است .

پذیرش تقاضای ویزای متقاضی از سوی اداره مهاجرت بسته به وضعیت و موقعیت و نوع ویزای درخواستی فردفرق می کند بنابراین نمی توان زمانی دقیق را برای این موضوع در نظر گرفت

با این وجود، جدولی توسط اداره مهاجرت استرالیا منتشر شده که زمان تقریبی اعطای ویزا به متقاضیان را درج کرده است. برای دیدن این جدول زمانی اینجا را کلیک کنید

بله شرکت ما در ایران به ثبت رسیده و ما نمایندگی انحصاری دفتر خدمات مهاجرتی و تحصیلی شادا از استرالیا را بر عهده داریم

. موسسه " شادا" هم  جزو یکی از شرکت هایی است که در فهرست "مارا" به ثبت رسیده اند . 

بر اساس قانون مهاجرت سال 1958 تنها افراد و دفاتری اجازه فعالیت در زمینه مهاجرت را دارند که به عنوان کارگزاران مهاجرت به ثبت .رسیده باشد

می توانید برای اطمینان از این موضوع اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده مجوز فعالیت ما که از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر شده است می توانید اینجا را کلیک کنید

"مارا" مخفف کلمات اداره ثبت دفاتر وکلای مهاجرت به زبان انگلیسی است.

" مارا"یک دفتر مستقل است که مستقیماٌ زیر نظر اداره امور مهاجرت وشهروندی استرالیا فعالیت می کند .

اسامی تمامی دفاتر وکالت ، وکلا و کارگزارانی که به صورت رسمی در زمینه مهاجرت به استرالیا و امور مربوط به آن فعالیت می کنند باید در این دفتر به ثبت رسیده باشد .

حق الزحمه ما بسته به میزان کاری است که برای تنظیم پرونده انجام می دهیم.

هر یک از متقاضیانی که به ما مراجعه می کنند شرایط متفاوتی دارند و تا زمانی که شرایط متقاضی بررسی نشود نمی توان قیمت مشخصی را برای  حق الزحمه تعیین کنیم .

ما به طور معمول ، بعد از انجام بررسی های اولیه فهرست هزینه ها را در اختیار متقاضی قرار می دهیم ؛ اما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که مبالغ پیشنهادی ما بسیار منصفانه است.

پرسش و پاسخ
{{comment.name}}
{{comment.name}}

{{comment.comment}}

{{comment.date}}
{{comment.name}}
ادمین سایت

{{comment.reply_text}}

    ثبت پرسش و نظر