محمدرضا عظیمی

محمدرضا عظیمی

وکیل رسمی مهاجرت استرالیا

 

سلامی چو بوی خوش آشنایی 

باعث خرسندی است که از وب سایت موسسه شادا بازدید می کنید.

موسسه خدمات مهاجرتی و تحصیلی "شادا"، موسسه ای ثبت شده و رسمی جهت اخذ انواع ویزای کشور استرالیا می باشد که در سال 2009 تاسیس شده و در چارچوب قوانین، به ارائه خدمات قانونی مهاجرت و تحصیل در استرالیا می پردازد.

ما انسان هایی صادق هستیم و جمعی از بهترین وکلا و مشاوران رسمی مهاجرت استرالیا گرد هم آمده ایم و خدمات خود را نه تنها به ایرانیان بلکه به دیگر ملیت ها که می خواهند به کشور استرالیا مهاجرت و در این کشور زندگی کنند نیز ارائه می دهیم.

اگرعلاقمند به زندگی در استرالیا هستید می توانید با مطالعه وب سایت، اطلاعات مفیدی را در مورد وضعیت کار، مهاجرت و تحصیل در استرالیا به دست آورید و چنانچه تصمیم گرفته اید که از خدمات ما برای عزیمت به کشور استرالیا استفاده کنید، مطمئن باشید که کارشناسان خبره ما بهترین شرایط مهاجرتی را  در زمینه های کاری، مهارتی، تجاری و ... به شما پیشنهاد خواهند داد.

موسسه شادا ، تمام تلاش خود را در جهت حفظ منافع و حقوق قانونی موکلین خود همواره به کار گرفته و شما با اطمینان خاطر می توانید رسیدگی به تمامی امور مهاجرتی خود را به ما بسپارید .ما با توجه به دانشی که در زمینه مهاجرت به استرالیا و مسائل مربوط به آن داریم، قادریم به صورتی کاملا حرفه ای، معضلات و مشکلات مهاجرتی شما را به بهترین شکل و با صرف کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کنیم .

راستگویی در کار، ویژگی بارز ماست . ما تمام مسائل مربوط به مهاجرت را دقیق و کامل به اطلاع شما خواهیم رساند و در هر مرحله شما را از روند کار آگاه خواهیم ساخت و تک تک کارهای انجام شده را، از بزرگ ترین و مهم ترین کارها گرفته تا ریزترین و کم اهمیت ترین نکات، به شما اطلاع خواهیم داد .

توصیه می کنیم که به استرالیا سفر کنید و در این کشور اقامت گزینید. هیچ فردی توانایی این را ندارد که محل تولد خود را تعیین کند، اما انسانها می توانند محل زندگی خود را انتخاب نمایند.

استرالیا کشوری خوب با طبیعتی بسیار زیبا و دیدنی است و اگر فردی سخت کوش و با اراده باشید می توانید به سرعت پله های ترقی را طی کنید و یکی از بهترین ها در زمینه تخصصی خود شوید.

موفقیت، عادت ماست. ما را به همراهی خود برگزینید و طعم شیرین موفقیت را تجربه کنید.

 

محمدرضا عظیمی

وکیل رسمی مهاجرت

پرسش و پاسخ
{{comment.name}}
{{comment.name}}

{{comment.comment}}

{{comment.date}}
{{comment.name}}
ادمین سایت

{{comment.reply_text}}

    ثبت پرسش و نظر