مؤسسه مهاجرتی شادا | مهاجرت به استرالیا | اقامت استرالیا | ویزای استرالیا

 


متقتضیان مهاجرت به استرالیا که سازمان ارزیاب مشاغل انتخابی آن ها، سازمان کامپیوتری استرالیا (ACS) می باشد و فاقد مدرک معتبر می باشند یا مدرک دانشگاهی آن ها غیر مرتبط است اما در زمینه های کامپیوتری، IT یا ICT متخصص هستند می توانند با ارائه فرم مخصوص RPL تخصص و مهارت خود را در این زمینه ها اثبات کنند. RPL بدین معنی است که دانش و تخصص تجربی این افراد با دارندگان مدارک مرتبط معتبر کامپیوتری معادل می باشد و با ارائه RPL امکان اخذ ارزیابی این افراد فراهم می گردد.
در صورتی که فاقد مدرک معتبر هستید و حدود 8 سال سابقه کار مرتبط با عنوان شغلی انتخابی دارید، یا در صورتی که فاقد مدرک مرتبط هستید و حدود 6 سال سابقه کار مرتبط با عنوان شغلی انتخابی دارید با ارائه RPL امکان درخواست این عناوین شغلی را خواهید داشت. چنانچه از طریق فرم گزارش پروژه (RPL) اقدام به اخذ ارزیابی می کنید می بایست دو گزارش از پروژه های انجام شده به همراه توضیحات و جزئیات کامل ارائه کنید، دقت داشته باشید در صورتی که جزئیات و توضیحات ارائه شده به اندازه ای دقیق و کافی نباشد که تخصص و مهارتی که افراد به صورت تجربی در محیط کار کسب کردند را اثبات کند مهارت های شما توسط سازمان ACS مورد تایید قرار نخواهد گرفت.

گروه تخصصی RPL شادا در سیدنی می تواند به صورت انحصاری و کاملا تضمینی در نوشتن و یا تصحیح RPL  به شما کمک کند. با توجه به اهمیت زمان ارائه ی مدارک تمام تلاش ما این است که مدارک شما را در کمترین زمان ممکن به شما تحویل دهیم.


جهت اطلاع از هزینه‌های خدمات نگارش RPL‌ لطفا با ما در تماس باشید.