مؤسسه مهاجرتی شادا | مهاجرت به استرالیا | اقامت استرالیا | ویزای استرالیا

 


استفاده از جهت مهاجرت به استرالیا امری الزامی نمی باشد اما به علت پیچیدگی شرایط اخذ ویزای استرالیا، بسیاری از متقاضیان از خدمات استفاده می کنند.
با استناد به قوانین مهاجرتی استرالیا مصوب 1985 و 1994 تنها افرادی که توسط اداره ثبت وکلای مهاجرت که به اختصار MARA نام دارد، به صورت رسمی ثبت شده اند و اجازه فعالیت دارند. به همین ترتیب چنانچه فردی که شماره ثبت MARA ندارد اقدام به ارائه خدمات اخذ ویزای استرالیا کند، مرتکب جرم شده و طبق قوانین استرالیا پیگرد قانونی دارد.
مؤسسه مهاجرتی و کاریابی بین المللی شادا تحت نظارت مستقیم جناب آقای محمدرضا عظیمی ، یکی از وکلای رسمی و مورد تایید اداره MARA فعالیت می کند. جناب آقای عظیمی با شماره ثبت 0958292 فعالیت خود را از سال 2009 آغاز نموده است.

جهت مشاهده اطلاعات مربوط به اقای عظیمی در وبسایت مارا می توانید اینجا را کلیک نمایید .همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آقای عظیمی می توانید اینجا را کلیک کنید.


از ویژگی های مهم وجود مرامنامه شغلی و حرفه ای ( code of conduct ) آن ها می باشد. این مرامنامه رابطه با موکل و همچنین رابطه وکیل با اداره MARA و دیگر وکلای رسمی را قانونمند می کند. بر اساس این مرامنامه شما به عنوان موکل دارای حقوق مشخص و قابل پیگیری می باشید. به همین جهت چنانچه قصد استفاده از خدمات یک نمایندگی مهاجرت را دارید که به درخواست ویزای شما رسیدگی کند، از ثبت شدن این نمایندگی اطمینان حاصل کنید.
داشتن اطلاعات به روز شده و آگاهی از قوانین مهاجرت از ضرورت های شغلی می باشد. در راستای ارائه ی خدمات صحیح به موکلین محترم، وکلای ثبت شده سالانه موظف به ارائه مدارکی مبنی بر شرکت در سمینارهای تخصصی و همچنین آگاهی از اطلاعات معتبر به اداره مارا می باشند.
نمایندگان ثبت شده آگاهی به روز از قوانین و روش های مهاجرتی دارند و موظفند در راستای منافع قانونی شما فعالیت کنند و راهنمایی دقیق به شما بدهند. در راستای نظارت بر عملکرد ، سازمان مارا اقدام به تدوین قوانینی نموده است که به برخی از آن اشاره میکنیم:
باید استانداردهای کاری و اخلاقی‌ را رعایت کنند و موظف به رعایت منشور اخلاقی، مشاوره صحیح به متقاضیان و رفتار صادقانه و منصفانه با متقاضیان هستند. وکلای ثبت شده باید متقاضیان را در پروسه کاری مهاجرت قرار دهند، اما اگر متوجه شدند متقاضی مطابق قوانین استرالیا عمل نمیکند و از صداقت لازم با وکیل خود برخوردار نمی باشد وکیل می تواند قرار داد را لغو کند.
موظف به ارائه خدمات مهاجرت به طور خاص در حیطه تخصصی خود می باشند و باید تحت هر شرایطی از منافع مشتری وحریم خصوصی وی محافظت کنند.
باید در ابتدا یک نسخه از راهنمای حقوق مصرف کننده که توسط سازمان MARA تهیه شده را به موکل ارائه دهند.
در صورت درخواست موکل باید نسخه ای از هرگونه مدراکی که به اداره مهاجرت ارائه کرده اند به وی ارائه دهند.
• جهت شروع رسمی کار مهاجرت به استرالیا باید قراردادی رسمی بین و موکل انقعاد گردد و تمامی بندهای آن مطابق با منشور اخلاقی سازمان مارا باشد .
مستلزم داشتن شماره تماس و یا آدرسی می باشند که امکان ارتباط موکلین در ساعات اداری با آن ها وجود داشته باشد. در صورتی که وکیلی آدرس و یا تلفن کاری خود را تغییر داد، مستلزم ارائه آدرس و تلفن جدید خود حد اکثر ظرف 14 روز به موکلین می باشد.