مؤسسه مهاجرتی شادا | مهاجرت به استرالیا | اقامت استرالیا | ویزای استرالیا

 

مشاغل مرتبط به علم پزشکی، همواره در فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا برای امر مهاجرت بوده است و مؤسسه مهاجرتی شادا، یک بسته مهاجرتی بی نظیر که در آن تضمین شغلی برای پزشکان ایرانی در استرالیا وجود دارد با همکاری یک موسسه آموزشی بسیار معتبر در استرالیا آماده کرده است.

بر اساس آمار منتشره، استرالیا تا سال 2025 به تعداد زیادی پزشک عمومی نیاز دارد تا بتواند مشکل کمبود پزشک را در بسیاری از مناطق کم جمعیت و شهرها برطرف نماید. استرالیا دومین کشور از نظر سطح درآمد پزشکان در دنیاست و حداقل میزان دستمزد سالیانه برای یک پزشک عددی بین 80 الی 90 هزار دلار استرالیا می باشد. این درآمد می تواند برای پزشکان عمومی تا 200 هزار دلار استرالیا باشد و برای متخصصان تا 600 هزار دلار استرالیا امکان درآمد سالیانه وجود دارد.

اگر شما پزشک عمومی هستید و تمایل دارید در استرالیا مشغول به کار شوید و به این کشور مهاجرت کنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم، البته دانستن زبان انگلیسی نقش مهم و بسزایی در موضوع مهاجرت ایفا می کند.

به عنوان اولین گام ، برای اینکه مطمئن شوید که آیا دانشگاه شما جزو دانشگاههای معتبر و شناخته شده در استرالیاست می توانید این لینک را ملاحظه فرمایید تا ببینید که آیا دانشگاهتان در این لیست وجود دارد یا خیر.

اگر دانشگاه شما در فهرست دانشگاههای معتبر برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد ، می توانید از "بسته مهاجرتی پزشکان" که از صفر تا صد مسایل مرتبط به مهاجرت پزشکان ایرانی به استرالیا را در بر می گیرد، بهره ببرید.

این فرآیند به صورت گام به گام از ایران شروع و منجر به اخذ ویزای کار و اشتغال پزشکان در استرالیا و در نهایت می تواند منجر به مهاجرت دائم به استرالیا می شود.


چنانچه تمایل دارید تا از این بسته مهاجرتی بهره ببرید، لطفآً موارد ذیل را مطالعه فرمایید:


1. این بسته مهاجرتی فقط برای مهاجرت پزشکان است و  به شرط موفق شدن در آزمونهای مربوطه منجر خواهد شد که فرد به عنوان پزشک عمومی در استرالیا کار کند و در نهایت اقامت دائم بگیرد و مهاجرت کند.
2. افرادی که تخصص دارند می توانند از این بسته مهاجرتی استفاده کنند و پروسه مهاجرت خود را آغاز کنند، اما در ابتدا به عنوان پزشک عمومی به استرالیا مهاجرت خواهند کرد و در استرالیا مشغول به کار خواهند شد. ما در حال حاضر هیج برنامه ای برای متخصصانی نداریم که بخواهند به عنوان متخصص به استرالیا مهاجرت کنند و مشغول به کار شوند.
3. ما یک بررسی دقیقتر در خصوص سن مهاجرت  پزشکان به استرالیا کردیم و به دلیل نیاز استرالیا به پزشک ؛ به  چندین معافیت سنی برای ویزاهایی که منجر به اقامت دایم برای پزشکان  می شود برخوردیم . من می توانم اینجا اعلام کنم که شرایط سنی برای پزشکان حتی بین سنین 50 تا 55 نیز امکان پذیر است. به همین دلیل اگر کسانی بین این سنین هم قصد مهاجرت دارند، می توانند در سمینار شرکت کنند و از بسته مهاجرتی پزشکان بهره مند شوند.
4. موسسه مهاجرتی شادا با شما قراردادی رسمی منعقد خواهد کرد و در تمامی مراحل شما را همراهی و راهنمایی خواهد کرد.
5. ما در هر بخش به شما راهنمایی و آموزش ها را برای گذراندن امتحانهای مربوطه ارائه خواهیم داد. مثلاً در خصوص آماده سازی برای امتحان MCQ  آموزش های مربوطه در ایران به صورت آن لاین ارائه خواهد شد و تمامی مدرسین از استرالیا خواهند بود.
6.این آموزش ها به زبان انگلیسی خواهد بود.
7.ما برای کسانی که می خواهند امتحان OET  را هم بدهند یک برنامه آموزشی  4 هفته ای آن لاین ترتیب داده ایم که مدرس آن از کشور استرالیا خواهد بود.
8. فرد پس از موفقیت در امتحانهای OET  و MCQ  باید آمادگی داشته باشد تا به استرالیا سفر کند و در یک دوره 6 هفته ای آماده سازی در امتحان کلینیکال شرکت کند و در نهایت در امتحان مربوطه شرکت کند.
9. کلیه فرآیند به صورت کار تیمی خواهد بود و شرکت کنندگان باید روحیه کار تیمی را داشته باشند.
10.تمامی مراحل ویزا توسط وکلای رسمی مهاجرت موسسه مهاجرتی شادا انجام خواهد شد.
11.تمامی مراحل آموزش و آماده سازی پزشکان توسط یکی از معتبرترین موسسه آموزشی  در استرالیا ارائه خواهد شد که بیش از 30 سال در زمینه آموزش به پزشکانی که در خارج از استرالیا تحصیلات خود را به انجام رسانده اند و تمایل به مهاجرت به استرالیا دارند فعالیت دارد.   
12.این بسته مهاجرتی شامل پیشنهاد شغلی  Job Offer از بیمارستان ها و یا کلینیک های پزشکی به طور تضمینی خواهد بود. حداقل میزان حقوق دریافتی از طریق این پیشنهاد شغلی 80 هزار دلار استرالیا در سال است که می تواند تا 150 هزار دلار استرالیا بسته به شرایط افراد باشد.
13.در حال حاضر فقط برای تعداد محدودی پزشک که بتوانند امتحانات را با موفقیت پشت سر بگذارند، پیشنهاد شغلی تضمین شده وجود دارد.
14.لازم به ذکر است که این پروسه زمان بر است و شاید قریب به یک سال و نیم به طول انجامد.
15.اولین سمینار  " مهاجرت پزشکان یه استرالیا " به طور آن لاین در تاریخ 14 دسامبر  برگزار شد و با توجه به بازخوردی که از شرکت کنندگان داشتیم به طور موفقیت آمیز بود و به نظرم انتظارات را برآورده کرد . از ده نفر از شرکت کنندکان ، تاکنون 4 نفر اطهار علاقه مندی کردند که پروسه مهاجرت را با توجه به بسته پیشنهادی آغاز کنند. همچنین دومین سمینار در تاریخ 11 ژانویه برگزار گردید و مورد استقبال قرار گرفت.
16. ما برای شروع پروسه حداقل 7 نفر و حداکثر 15 نفر ظرفیت برای هر گروه داریم و به همین دلیل برای اینکه به ظرفیت موردنظر برای شروع کار برسیم، سمینار سومی را برای تاریخ 1 فوریه ساعت 9 صبح به وقت تهران برنامه ریزی کرده ایم . لطفاً از پزشکانی که تمایل دارند که شرکت کنند ای میلی به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند و نام و نام خانوادگی و تلفن خود را  ذکر کنند ویا با دفتر ما در تهران تماس بگیرند و هماهنگی های لازم را جهت ثبت نام انجام دهند.
17.ظرفیت حضور افراد در این سمینارمحدود است و حداکثر تا سقف 15 نفر است.
18. کسانی که در این سمینار تمایل به حضور دارند، حتماً باید از قبل ثبت نام کنند و حتماً باید پزشک عمومی و متخصص باشند و  باید کارت شناسایی خود را ارائه دهند.
19. لطفاً اگر ثبت نام کردید و به هر دلیلی نتوانستید شرکت کنید به ما اطلاع دهید تا بتوانیم فردی را از لیست جایگزین دعوت کنیم. ما محدودیت فضا داریم و  متاسفانه در سمینار گذشته در حدود 5 نفر  از کسانی که ثبت نام کرده بودند ، بدون  اینکه به ما اطلاع دهند در سمینار  شرکت نکردند و باعث شد که نتوانیم پزشکان دیگر را که در لیست انتظار بودند دعوت کنیم.
20. در خصوص سمینار پنج شنبه 1 فوریه ، من و همکارم آلن آنرا برگزار خواهیم کرد و در حدود 30 دقیقه اول به زبان انگلیسی خواهد بود و مابقی سمینار به زبان فارسی. در آخر نیز جلسه پرسش و پاسخ خواهد بود.
21. ثبت نام برای حضور افراد بر اساس اولویت ارسال ای میل است و 15 نفر اولی که ای میل ارسال کنند و یا تماس حاصل نمایند، می توانند در سمینار حضور پیدا کنند.
22. کسانی که در تهران نیستند نیز می توانند در سمینار شرکت کنند و  می تواند از طریق اسکایپ این کار صورت بگیرد . فقط نیاز است که یک اکانت اسکایپ باز کنند و برای ما شناسه کاربری اشان را بفرستند.

دیدار مجازی ما پنچشنبه 1 فوریه ساعت 9 صبح به وقت تهران


با احترام
محمد رضا عظیمی
آلن هورنری
وکلای رسمی مهاجرت استرالیا