مؤسسه مهاجرتی شادا | مهاجرت به استرالیا | اقامت استرالیا | ویزای استرالیا

 

باعث خوشحالی است که پس از زحمات چند ماهه ، موسسه مهاجرتی شادا اعلام می دارد یک بسته مهاجرتی بی نظیر که در آن تضمین شغلی برای پزشکان ایرانی در استرالیا وجود دارد با همکاری یک موسسه آموزشی بسیار معتبر در استرالیا  ارائه می کند.

این بسته مهاجرتی از صفر تا صد مسایل مرتبط به مهاجرت پزشکان ایرانی را در بر می گیرد. این فرآیند به صورت گام به گام از ایران شروع و منجر به اشتغال و مهاجرت دائم به استرالیا می شود.

چنانچه تمایل دارید تا از این بسته مهاجرتی بهره ببرید، لطفآً موارد ذیل را مطالعه فرمایید:


1. این بسته مهاجرتی فقط برای مهاجرت پزشکان است و  به شرط موفق شدن در آزمونهای مربوطه منجر خواهد شد که فرد به عنوان پزشک عمومی در استرالیا کار کند و در نهایت اقامت دائم بگیرد و مهاجرت کند.
2. افرادی که تخصص دارند می توانند از این بسته مهاجرتی استفاده کنند و پروسه مهاجرت خود را آغاز کنند، اما در ابتدا به عنوان پزشک عمومی به استرالیا مهاجرت خواهند کرد و در استرالیا مشغول به کار خواهند شد. ما در حال حاضر هیج برنامه ای برای متخصصانی نداریم که بخواهند به عنوان متخصص به استرالیا مهاجرت کنند و مشغول به کار شوند.
3. ترجیحآً کسانی که می خواهند وارد این فرآیند شوند حداکثر 43 ساله باشند و از توانایی های زبان انگلیسی خود مطمئن باشند.
4. موسسه مهاجرتی شادا با شما قراردادی رسمی منعقد خواهد کرد و در تمامی مراحل شما را همراهی و راهنمایی خواهد کرد.
5. ما در هر بخش به شما راهنمایی و آموزش ها را برای گذراندن امتحانهای مربوطه ارائه خواهیم داد. مثلاً در خصوص آماده سازی برای امتحان MCQ  آموزش های مربوطه در ایران به صورت آن لاین ارائه خواهد شد و تمامی مدرسین از استرالیا خواهند بود.
6.این آموزش ها به زبان انگلیسی خواهد بود.
7.ما برای کسانی که می خواهند امتحان OET  را هم بدهند یک برنامه آموزشی  4 هفته ای آن لاین ترتیب داده ایم که مدرس آن از کشور استرالیا خواهد بود.
8. فرد پس از موفقیت در امتحانهای OET  و MCQ  باید آمادگی داشته باشد تا به استرالیا سفر کند و در یک دوره 6 هفته ای آماده سازی در امتحان کلینیکال شرکت کند و در نهایت در امتحان مربوطه شرکت کند.
9.کلیه فرآیند به صورت کار تیمی خواهد بود و شرکت کنندگان باید روحیه کار تیمی را داشته باشند
10.تمامی مراحل ویزا توسط وکلای رسمی مهاجرت موسسه مهاجرتی  شادا انجام خواهد شد.
11.تمامی مراحل آموزش و آماده سازی پزشکان توسط یکی از معتبرترین موسسه آموزشی  در استرالیا ارائه خواهد شد که بیش از 30 سال در زمینه آموزش به پزشکانی که در خارج از استرالیا تحصیلات خود را به انجام رسانده اند و تمایل به مهاجرت به استرالیا دارند فعالیت دارد.   
12.این بسته مهاجرتی شامل پیشنهاد شغلی  Job Offer از بیمارستان ها و یا کلینیک های پزشکی به طور تضمینی خواهد بود.
13.در حال حاضر فقط برای تعداد محدودی پزشک که بتوانند امتحانات را با موفقیت پشت سر بگذارند، پیشنهاد شغلی تضمین شده وجود دارد.
14.لازم به ذکر است که این پروسه زمان بر است و شاید قریب به یک سال و نیم به طول انجامد.
15.اطلاعات تکمیلی و نحوه شروع این فرآیند در قالب سمیناری ارائه می شود که در تاریخ پنجشنبه 14 دسامبر در تهران  از ساعت 9 تا 11 صبح برگزار خواهد شد.
16. این سمینار را من و به همراه آلن به صورت آن لاین ارائه خواهیم داد.شروع سمینار یا صحبت های آلن خواهد بود که به زبان انگلیسی است و من سپس توضیحات را به زبان فارسی ارائه خواهم داد.
17.ظرفیت حضور افراد در این سمینارمحدود است و حداکثر تا سقف 15 نفر است.
18. کسانی که در این سمینار تمایل به حضور دارند، حتماً باید از قبل ثبت نام کنند و حتماً باید پزشک عمومی و متخصص باشند و  باید کارت شناسایی خود را ارائه دهند   .
19. آغاز فرآیند مهاجرت  و شروع برنامه های آموزشی از ماه ژانویه سال 2018 خواهد بود.
20. چنانچه تمایل دارید که در این سمینار شرکت کنید لطفاً نام و نام خانوادگی،  شماره تلفن بهمراه مدرکی که دال بر این باشد شما پزشک یا متخصص هستید را به آدرس ای میل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید.
21. ثبت نام برای حضور افراد بر اساس اولویت ارسال ای میل است و 15 نفر اولی که ای میل ارسال کنند می توانند در سمینار حضور پیدا کنند.
22. اطلاعات تکمیلی به تدریج ارسال می شود.

با احترام

محمد رضا عظیمی
آلن هورنری
وکلای رسمی مهاجرت استرالیا