مؤسسه مهاجرتی شادا | مهاجرت به استرالیا | اقامت استرالیا | ویزای استرالیا

 

ایالت ویکتوریا اعلام کرده است که در تاریخ 4 ژانویه مطابق با 15 دی ماه 99 در ساعت 10 صبح به وقت استاندارد شرق استرالیا در خواست اسپانسری ویزا های188 (a,b,e) و 132 (a,b) را باز می کند و متقاضیان می توانند با ثبت EOI درخواست خود را ارائه دهند. البته در تاریخ 30 نوامبر ظرفیت برای 188C باز شده است.
در سال 2021 علاوه بر 400 ظرفیت موقت ارائه شده، اداره مهاجرت 1350 ظرفیت جدید برای ایالت ویکتوریا اختصاص داده است که مجموع آن به 1750 می رسد.
این بازگشایی با تغییراتی در شرایط و پیش نیاز های متقاضی واجد شرایط همراه است که آگاهی از این تغییرات بسیار حائز اهمیت است.
این شرایط جدید برای آن ایجاد شده است که ایالت ویکتوریا بتواند بهترین تجار و سرمایه گذاران را برگزیند.
شرایط لازم :

  • 1) اشتغال زایی برای ساکنین استرالیا
  • 2) تقویت نوآوری در زمینه های استراتژیک ( فناوری دیجیتال، ساخت و تولید پیشرفته، علوم بهداشتی و زیست شناسی، تولید موادغذایی کشاورزی، انرژی های نو و کاهش ارتعاشات، اقتصاد دورانی و حوزه های اولویت دار)
  • 3) ایجاد چشم انداز مناسب در زمینه های علوم، فناوری، مهندسی، ریاضیات، پزشکی)

 

 

برنامه مهاجرتی مهارتی ایالت ویکتوریا (ویزاهای 190 و 491) در تاریخ 5 ژانویه مصادف با 16 دیماه 99 در ساعت 10 صبح به وقت تابستانه شرق استرالیا بازگشایی خواهد شد.
مانند برنامه موقت، این برنامه کامل نیز پاسخگوی چالش های مطرح شده توسط پاندمی کرونا بوده است که با تمرکز بر روی بازیابی و تقویت اقتصادی و بهداشت و سلامت ایالت همراه است.

دپارتمان رفاه عمومی وزارت کشور استرالیا برای ایالت ویکتوریا علاوه بر ظرفیت موقت سابق، ظرفیت جدیدی ایجاد کرده است که بر اساس آن در ویزای 190 به جز 600 ظرفیت سابق 1900ظرفیت جدید و برای ویزای 491 فارغ از 200 ظرفیت گذشته، 843 ظرفیت تازه ایجاد گردیده است.
برای این کار شما ملزم به ثبت ROI در سایت Live in Melbourne  می باشید.
اگر سابقا ROI ثبت کرده اید، نیاز به ثبت جدید آن ندارید.

شرایط و تغییرات جدید از این قرار است:

 

ویزای 190

 

ویزای 491

 

1)      در حال زندگی در ویکتوریا باشید

2)      حداقل 6ماه سابقه کار در ویکتوریا داشته باشید.

3)      اشتغال شما در سطوح بالای مهارتی در زمینه های علوم زیستی، بهداشت، تحقیقات پزشکی، مواد غذایی کشاورزی، یا بخش های دیجیتالی که برنامه احیا و تقویت اقتصادی و بهداشتی درمانی ویکتوریا را حمایت کند، باشد.

 

1)      در حال زندگی در یکی از ریجینال های ویکتوریا باشید.

2)      حداقل 3 ماه در ریجینال های ویکتوریا سابقه کار داشته باشید.

3)      اشتغال شما در سطوح بالای مهارتی در زمینه های علوم زیستی، بهداشت، تحقیقات پزشکی، مواد غذایی کشاورزی، یا بخش های دیجیتالی که برنامه احیا و تقویت اقتصادی و بهداشتی درمانی ویکتوریا را حمایت کند، باشد.